تالار پذیرایی و عروسی

تالار گلریزان

تالار پذیرایی گلریزان با جدیدترین دکوراسیون معماری کلاسیک، طراحی و دیزاین شده است. این تالار با بهره گیری از پرسنل مجرب و تحصیل کرده می تواند لحظاتی به یاد ماندنی را برای شما ثبت نماید.در تالار پذیرایی گلریزان به جای استفاده از افکت های قدیمی و رایج از تعداد زیادی سیستم رقص نور پیشرفته و TV Wall که کار نورپردازی و پخش کلیپ را انجام می دهد استفاده شده است.

سیستم صوتی و سیستم نور تالار پذیرایی گلریزان برای یکپارچگی صدا و عدم آزار سیستم شنوایی با مشاوره از راهنمایی مهندسین این فن ، از سیستم های صوتی حرفه ای برای هر سالن استفاده شده است.همچنین برای رضایت بیشتر و راحتی مهمانان گرامی برای سالن خانوم ها دیجی خانوم نیز در نظر گرفته شده است و سالن آقایان نیز دارای سیستم های صوتی با کیفیت می باشد

چایخانه سنتی تالارپذیرایی گلریزان : چایخانه سنتی مجموعه با سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد و ارائه خدمات دیگر برای رفاه حال مهمانان عزیز در نظر گرفته شده است.

منوی تالار گلریزان

تالار پذیرایی گلریزان با داشتن سرآشپزان حرفه ای و کاربلد توانسته بهترین نوع غذاها را در اختیار مهمانان عزیز قراردهد.منوی غذایی تالارپذیرایی گلریزان شامل انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و سنتی می باشد. ( انواع ته چین ها، کباب ها و ……)

از ویژگی های تالار گلریزان می توان به داشتن فضای مناسب، کارکنان مودب و پاسخگو، داشتن سیستم تهویه مناسب برای جلوگیری از پخش بوی انواع غذاها در سالن غذاخوری، حضور مسئول رستوران در کنار مشتریان، داشتن میزهای شیشه ای برای جلوگیری از آلودگی و تمیزی راحت، رعایت تناسب در میان غذاها اشاره کرد.

مدیریت مجموعه گلریزان، آقای ملک شاهی سلیقه تمامی مهمانان را در نظر گرفته است به همین دلیل دارای منوغذایی متنوعی می باشد همچنین توانسته با دارا بودن کیفیت غذایی فوق العاده رضایت تمامی مهمانان را جلب کنند.

شما میتوانید قبل از قرارداد بستن با تالارپذیرایی گلریزان در سالن ویژه تست غذا به همراه عزیزانتان مهمان ما باشید که این کار برای راحتی هرچه بیشتر مهمانان در نظر گرفته شده است

017-34304770