تالار و رستوران گلریزان با نزدیک به ربع قرن تجربه در زمینه برگزاری تشریفات، مراسمات، همایش ها و رستوران داری یکی از پرسابقه ترین تالارهای پذیرایی در استان گلستان می باشد. این مجموعه شامل تالار پذیرایی، رستوران، باغ تالار و کافی شاپ است.

 

چرا گلریزان؟

گالری تصاویر

مجموعه گلریزان در سال 1374 با مدیریت آقای ملک شاهی تاسیس شد. این مجموعه با استراتژی و اهداف جدید و استانداردسازی و بروز کردن کل مجموعه در بهار 97 با حضور معاونت محترم ریاست جمهوری و استاندار محترم تولد دوباره خود را اعلام و جشن گرفت.

برای مشاهده تصاویر مجموعه گلریزان لطفا بر لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده گالری تصاویر

تالار پذیرایی و عروسی

با ظرفیت 500 نفر با دو سالن VIP

تالار پذیرایی و عروسی گلریزان با ظرفیت 500 نفر با دو سالن vip یکی از تالارهای بزرگ منطقه می باشد که دارای محیطی شیک و دلنشین با پرسنلی حرفه ای و مجرب است که آماده پذیرایی از شما مهمانان گرامی می باشد. تالارپذیرایی گلریزان تمام سعی و تلاش خود را بکار گرفته تا یک شب به یادماندنی را در کنار ما سپری کنید.

رستــــــوران

نزدیک یک ربع قرن تجربه در زمینه رستوران داری

رستوران گلریزان با نزدیک  به ربع قرن تجربه در محیطی رویایی و دلپذیر با متنوع ترین غذاهای ایرانی و بوفه اردور و دسرهای مختلف آماده پذیرایی می باشد. رستوران گلریزان همواره می کوشد در عرضه غذا،آنچه مطلوب شما مهمانان می باشد را با بالاترین سطح کیفی ارائه دهد.

بــــاغ تـــــالار

با محیطـــــی زیبا و دلنشیـــــن و سرسبـــــــز

مجموعه باغ تالار با ظرفیت 150 نفر در قسمت پشت بام این مجموعه با آسانسور اختصاصی قرار گرفته است و در بهار 98 افتتاح می گردد. این باغ تالار با بکارگیری از جدیدترین متد روز در حال شکل گیری می باشد که در نوع خود بی نظیر خواهد بود.

تالار پذیرایی و عروسی

با ظرفیت 500 نفر با دو سالن VIP

تالار پذیرایی و عروسی گلریزان با ظرفیت 500 نفر با دو سالن vip یکی از تالارهای بزرگ منطقه می باشد که دارای محیطی شیک و دلنشین با پرسنلی حرفه ای و مجرب است که آماده پذیرایی از شما مهمانان گرامی می باشد. تالارپذیرایی گلریزان تمام سعی و تلاش خود را بکار گرفته تا یک شب به یادماندنی در کنار ما سپری و خاص بودن را با ما تجربه کنید.

رستــــــوران

با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه رستوران داری

رستوران گلریزان با بیش از نیم قرن تجربه در محیطی رویایی و دلپذیر با متنوع ترین غذاهای ایرانی و بوفه اردور و دسرهای مختلف آماده پذیرایی می باشد. رستوران گلریزان همواره می کوشد در عرضه غذا،آنچه مطلوب شما مهمانان می باشد را در بالاترین سطح کیفی ارائه دهد.

بــــاغ تـــــالار

با محیطـــــی زیبا و دلنشیـــــن و سرسبـــــــز

مجموعه باغ تالار با ظرفیت 250 نفر در قسمت پشت بام این مجموعه با آسانسور اختصاصی قرار گرفته است و در پاییز 97 افتتاح می گردد. این باغ تالار با بکارگیری از جدیدترین متد روز در حال شکل گیری می باشد که در نوع خود بی نظیر خواهد بود.

017-34304770